Inspektor BHP

2024-06-07 ID OFERTY: 959996

Instniejemy na rynku od ponad 30 lat. Realizujemy usługi dla energetyki i przemysłu oraz produkujemy elementy i konstrukcje stalowe. Nasza główna siedziba mieści się we Wrocławiu, ale stacjonujemy również w Zielonej Górze oraz Krakowie. W swoim zespole mamy ponad 250 pracowników z wyspecjalizowaną wiedzą i fachowymi umiejętnościami.

Od początku istnienia firmy realizujemy odpowiedzialne i wymagające zadania w Polsce oraz za granicą, współpracując zarówno z partnerami biznesowymi, jak i instytucjonalnymi tj. z Europejską Organizacją Badań Jądrowych - CERN.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza stanu BHP oraz prowadzenie przeglądów na stanowiskach pracy i w miejscach wykonywania zadań przez pracowników.

  • Udział w opracowaniu i opiniowaniu instrukcji dot. BHP dla poszczególnych stanowisk pracy.

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP przez pracowników.

  • Opracowywanie planu poprawy warunków bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Sporządzanie sprawozdań z wypadków przy pracy, zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz chorób zawodowych oraz udział w ustalaniu ich okoliczności.

  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych urządzeń modernizowanych (remontowanych).

  • Nadzór nad zaopatrzeniem pracowników w odzież roboczą, ochronną i sprzęt ochrony osobistej.

  • Prowadzenie ogólnych szkoleń pracowniczych z BHP.

  • Nadzór nad instruktażem pracowników podwykonawców w zakresie BHP.

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

  • Nadzór nad instruktażami i szkoleniami w zakresie ewakuacji p.poż.

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych.

  • Wsparcie w zakresie gospodarki odpadami.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie kierunkowe.

OFERUJEMY:

  • Pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + zmienne dodatki.

  • Możliwość uczestnictwa w Programie Mentorskim, mającym na celu przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych pracowników.

  • Benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki mikołajkowe dla dzieci, szkółka spawalnicza.

  • Bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-bezpieczny.

  • Szkolenia.

  • Możliwość przyłączenia się do firmowej drużyny biegowej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZEC SERVICE Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest ZEC SERVICE Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Łowieckiej 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.