Inzynier ds jakości !!! Atrakcyjne warunki!! Stabilność w zatrudnieniu!!

2024-05-16 ID OFERTY: 954955

Miejsce pracy okolice Legnicy

Zadania:

  • Monitorowanie parametrów jakościowych.

  • Zwalnianie wyrobów do sprzedaży.

  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, uprawnienia i utrzymania jakości.

  • Kontrola utrzymania jakości względem standardów wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Udział we wdrażaniu, przeprowadzaniu i nadzorowaniu audytów wewnętrznych.

  • Przygotowanie pracowników do wprowadzania procedur jakościowych.

  • Współpraca ze Specjalistą do spraw zgodności oraz urzędami a także innymi organizacjami w celu przeprowadzania wymogów zewnętrznych dotyczących stałych i nowych produktów.

  • Udział w rozwoju systemu zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub inżynieria produkcji

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na tożsamym bądź zbliżonym stanowisku.

  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie B2.

  • Znajomość narzędzi jakościowych.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność oraz dokładność.

  • Otwartość na nowe rozwiązania, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy oraz umiejętności planowania.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w zgranym, wspierającym się międzynarodowym zespole.

  • Atrakcyjny system premii kwartalnych.

  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa).

  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Oferta dotyczy pracy stałej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

legnica@manpower.pl