Inzynier Majster Budowy

2024-09-14 ID OFERTY: 980956

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie Kierowników Budów w zakresie prowadzonych działań,

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami,

  • Kontakt z podwykonawcami w zakresie realizacji zadań,

  • Kontrola jakości, terminowości i budżetu prowadzonych robót,

  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ,

  • Ofertowanie i zamawianie materiałów,

  • Prowadzenie dokumentacji robót i dokumentacji podwykonawczej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych,

  • Umiejętność czytania projektów,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie budowlano – konstrukcyjnym – mile widziane,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word),

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Praca dla prężnie rozwijającej się firmy,

  • Dogodne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zgodnie z preferencjami Pracownika),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Praca na terenie województwa łódzkiego.