Junior Office Coordinator

2023-09-27 ID OFERTY: 894891

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie biura

  • wsparcie Zarządu

  • zarządzanie kalendarzem, organizacja podróży służbowych

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • współpraca z firmami zewnętrznymi

  • zamawianie materiałów biurowych

  • kontakt z dostawcami, negocjacja warunków, przygotowywanie umów

  • dbanie o dobrą atmosferę w biurze

  • organizowanie spotkań integracyjnych pracowników, eventów

Nasze wymagania:

  • chęć rozwoju w kierunku Office Managera

  • 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doskonałe zdolności organizacyjne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • współpraca z Senior Managementem

  • praca stacjonarna

  • rozwój zawodowy wraz ze wzrostem firmy

  • realny wpływ na kierunek funkcjonowanie biura

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.