Junior Project Manager/ Project Manager

2024-09-12 ID OFERTY: 980691

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce. Naszą misją jest być blisko klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania. Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta. Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Project Manager/ Project Manager
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków
 • Zapewnienie wydajnej realizacji podległych projektów zgodnie z polityką firmy oraz planem finansowym
 • Dbałość o realizację wyznaczonych celów projektowych
 • Przygotowywanie kalkulacji projektowych oraz prognozowanie i nadzór nad kosztami
 • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur, reguł oraz obowiązującej dokumentacji
 • Wsparcie dla działu sprzedaży przy rozwoju bazy klientów oraz usług
 • Przeprowadzenie / przygotowanie / udział w warsztatach, szkoleniach oraz audytach dla klientów
 • Prezentowanie portfolio firmy oraz wsparcie działu sprzedaży w ofertowaniu
 • Regularne spotkania oraz stały kontakt z klientem
 • Budowanie zespołu na potrzeby realizowanych projektów
 •  Zarządzanie podległym zespołem
 • Raportowanie do Zarządu firmy

Nasze oczekiwania
 • Wykształcenie wyższe
 • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami w branży technicznej (mile widziane w branży automotive)
 • Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych wykorzystywanych w automotive
 • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
 • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
 • Prawo jazdy kat. B
 • Delegacyjność
 • Umiejętność zarządzania projektami
 • Umiejętność delegowania zadań oraz podejmowania decyzji

Oferujemy
 • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie
 • Samochód służbowy, laptop, telefon służbowy
 • Realny wpływ na rozwój firmy możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
 • Szkolenia wdrażające oraz podnoszące kwalifikacje
 • Przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz.