KASA

2024-09-18 ID OFERTY: 981402

Opis stanowiska

Szukamy pracowników fizycznych do pracy w Polsce. Praca w Biedronce.

Jeśli chcesz szybko znaleźć dobrze płatną pracę to ta oferta jest dla Ciebie!

  • Miesięczne wynagrodzenie do 6400 zł brutto

  • Stawka godzinowa do 26 roku życia - 28,10 zł/h ( brutto = netto)

  • Stawka godzinowa od 26 roku życia - 28,10 zł/h ( 23,69 zł/h netto)

Wymagania stanowiska

Zadania:

  • Obsługa klienta przy kasie,

  • Praca z klientami przy kasie samoobsługowej,

  • Układanie towarów na półkach,

  • Dbanie o ekspozycje towaru,

  • Utrzymanie czystości na półkach

Wymagana podstawowa znajomość języka polskiego A1/A2

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Gwarantujemy bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy,

  • Umowę zlecenie,

  • Bezpłatne zakwaterowania w pokojach współdzielonych 2-3-4 osoby w pokoju,

  • Opłata za media w wysokości 300 zł za miesiąc,

  • 90% naszych mieszkań znajduje się w niewielkiej odległości od miejsca pracy,

  • Dofinansowanie do własnego zakwaterowania,

  • Możliwość uzyskania zaliczki po pierwszym przepracowanym miesiącu,

  • Wsparcie koordynatora od 1 dnia pracy,

  • Pomagamy w kwestiach formalnych ( wyrobienie książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych, uzyskaniu PESEL, pozwolenia  na pobyt czasowy i pracę,

  • Gwarantujemy bezpłatnie odzież roboczą i buty,

  • Polecasz pracowników do pracy zyskujesz 200 zł

Interesuje Cię praca w innych lokalizacjach ? Nie ma problemu! Mamy wiele projektów.

Aplikuj i dołącz do PLPK Global (www.plpkglobal.com)/ Zadzwoń: 451-050-715 lub 571-417-267