Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

kasjer-sprzedawca

2023-01-25 ID OFERTY: 825685

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu Żabka w Mierzęcicach.

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy fiskalnej i lotto

-obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci Żabka

-dbałość o prawidłowe zatowarowanie półek sklepowych

-monitorowanie terminów przydatności towaru

-pomoc w przyjmowaniu dostaw

-utrzymywanie czystości sklepu

Wymagana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferuję:

-stabilne zatrudnienie

-umowa o pracę

-praca na dwie zmiany