Kelner/Kelnerka (restauracja hotelowa)

2024-04-10 ID OFERTY: 946830

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przygotowywanie i podawanie napojów.
  • Doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniu o sposobie ich przygotowania.
  • Współpracę z pracownikami Kuchni przy realizacji zamówień.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
  • Wykształcenie średnie.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanym czterogwiazdkowym Hotelu.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Możliwość wyboru formy umowy: pełnego etatu na podstawie umowy o pracę lub pracy dorywczej na podstawie umowy zlecenia.
  • Możliwość zamieszkania w atrakcyjnym apartamencie na terenie Hotelu.

Czekamy właśnie na Ciebie!

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Do dyspozycji gości hotelowych są: restauracja, sale konferencyjne, sale weselne, spa

Czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje obecnie pracowników na stanowisko: