Key Account Manager (branża FMCG)

2024-09-07 ID OFERTY: 980008

Zakres zadań:

  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami w kanale nowoczesnym.
  • Osiąganie celów sprzedażowych.
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z kluczowymi klientami, negocjacje warunków handlowych, umów i kontraktów.
  • Współpraca z zespołem handlowym i trade marketingowym w rozwijaniu portfela produktów w ramach kluczowych klientów.
  • Prowadzenie analiz rynkowych i monitorowanie trendów, identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedażowych, analiza skuteczności działań.
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku związanym z obsługą kluczowych klientów w branży FMCG - kanał nowoczesny (minimum 3 lata).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętność analizy danych rynkowych i stosowania ich do podejmowania decyzji biznesowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie nastawionym na ciągły rozwój.
  • Opieka medyczna.
  • Narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód służbowy.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach finansowanych przez pracodawcę.
  • Premię za realizację celów.

BZK i Wspólnicy w ramach Grupy BZK świadczy usługi między innymi w obszarach handlu, logistyki, zakupów, HR oraz finansów dla podmiotów powiązanych takich jak: Bakoma, Komagra, Bioagra, Bioagra-Oil, Staoil, Polskie Młyny, BZK Alco. Spółki należące do grupy BZK są wiodącymi podmiotami na rynku produktów spożywczych, rolnych oraz biopaliw. Wraz z dynamicznym rozwojem Naszego Zespołu poszukujemy kandydata/tki na stanowisko: