Key Account Manager (etykiety) - Cała Polska

2024-02-09 ID OFERTY: 934858

Dzień dobry,

Aktualnie dla naszych klientów z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager (etykiety)

Lokalizacja: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych na wyznaczonym terenie;

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;

  • Stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb;

  • Doradztwo techniczne w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę;

  • Realizowanie planów sprzedaż.

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży z branży etykiet;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość języka niemieckiego- będzie dodatkowym atutem w rekrutacjach na rynek niemiecki;

  • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji;

  • Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki;

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach dla naszych Klientów na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich;

  • Dopasowanie oferty do Twojego doświadczenia;

  • Doradztwo biznesowe;

  • Rozwój zawodowy i finansowy;

  • Atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań;

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę, B2B;

Zainteresowane osoby zachęcam do wysłania CV na adres efilipiak@chronosconsulting.com