Key Account Manager (sprzedaż energii elektrycznej)

2024-07-29 ID OFERTY: 972865

Projekt Solartechnik jest Grupą o międzynarodowym zasięgu, specjalizującą się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych, farmach wiatrowych i sprzedaży zielonej energii.Mamy profesjonalny zespół deweloperski, własne zaplecze budowlano realizacyjne oraz biuro projektowe zajmujące się projektami PV. Jesteśmy pasjonatami naszej branży i jedną z nielicznych firm w Polsce, oferujących pełne spektrum rozwiązań fotowoltaicznych. Grupa Projekt Solartechnik jest obecna na europejskim rynku OZE od 2006 roku. Zdobyliśmy doświadczenie w budowie, rozwoju i zarządzaniu farmami słonecznymi w Polsce oraz Anglii, Belgii, Francji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech. W Polsce na początku trzeciego kwartału br. Projekt Solartechnik posiada w swoim portfolio 5 GW szacunkowej łącznej mocy projektów, na różnym etapie rozwoju. Warunki przyłączenia mają projekty (PV, wiatrowe i magazyny energii) o łącznej mocy 1,3 GW. Zatrudniamy obecnie ponad 200 pracowników. Stawiamy na współpracę i rozwój, dbamy o dobrą atmosferę pracy tworzymy zgraną drużynę! Większościowymi udziałowcami Projekt Solartechnik są firmy Grenevia (Famur) i TDJ. Grenevia to ogniwo łączące inwestorów z zieloną energią. Wspiera perspektywiczne projekty, które zmieniają przemysł i pomagają budować niskoemisyjną gospodarkę. TDJ - firma inwestycyjna z 45-letnią historią działalności, zapewnia długoterminową kompetencję inwestycyjną. To połączenie potencjałów stwarza nam możliwość umocnienia pozycji lidera branży OZE w Polsce i budowy roli znaczącego gracza na europejskim rynku - stabilność i dynamiczny rozwój firmy na najbliższe lata. Zapraszamy do drużyny Projekt Solartechnik! Działamy z dobrą energią.

Zakres obowiązków
 • pozyskiwanie odbiorców B2B w zakresie sprzedaży energii elektrycznej - w tym sprzedaż zielonej energii w kontraktach PPA/cPPA
 • przygotowywanie ofert cenowych, negocjowanie warunków oraz podpisywanie umów
 • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
 • organizowanie spotkań z klientami
 • zapewnienie wysokiego standardu obsługi posprzedażowej oraz nadzór nad zawartymi umowami
 • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
 • współtworzenie produktów zgodnie z oczekiwaniami rynku
 • budowanie wizerunku spółki na rynku
 • reprezentowanie spółki na konferencjach
 • współpraca z pozostałymi komórkami w ramach obsługiwanych procesów

Poszukiwane kompetencje
 • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców B2B oraz własny portfel klientów
 • doświadczenie w obsłudze klientów o wolumenie od 1 GW/h do 15 GW/h rocznie
 • wiedza z zakresu funkcjonowania rynku energii
 • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
 • prawo jazdy kat. B
 • mile widziana znajomość zagadnień w zakresie sprzedaży energii do odbiorców w formule kontraktów PPA/cPPA
 • mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy
 • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji lidera w perspektywicznej branży OZE rozwijamy się intensywnie w Polsce i na rynkach zagranicznych!
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy zależny od osiąganych wyników sprzedażowych
 • praca mobilna / stacjonarna w biurze Katowicach
 • wpływ na realizowane projekty i możliwości rozwoju - jesteśmy pasjonatami naszej branży i najnowszych rynkowych trendów!
 • pozytywną kulturę pracy stawiamy na przyjazną atmosferę i współpracę!
 • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej
 • program poleceń pracowniczych jeśli znasz kogoś, kto szuka pracy, chętnie z nim porozmawiamy, a Ty możesz zyskać premię za zatrudnienie poleconego kandydata!
 • możliwość udziału w akcjach charytatywnych dzielimy się dobrem!
 • sprzęt do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy) korzystamy z nowoczesnych technologii i programów!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Projekt-Solartechnik S.A. jako administrator Państwa danych osobowych jest wpisana do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ pod numerem: 28935.