Key Account Manager z językiem niemieckim

2024-08-19 ID OFERTY: 976293

Opis stanowiska

Dołącz do dynamicznego środowiska MK Job jako Specjalista ds. kadr i płac i rozwijaj się w profesjonalnym zespole! Jeżeli tak jak My - jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, chcesz stale poszerzać wiedzę oraz dzielić się doświadczeniem zapraszamy Cie do naszego zespołu! Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie, pracę w międzynarodowej firmie pełnej ciekawych wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz budowanie sieci kontaktów na rynku niemieckim

  • negocjowanie warunków współpracy

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz zakończenie procesu sprzedażowego

  • utrzymywanie i budowanie relacji z klientem

  • stała obsługa klienta

  • bieżąca analiza rynku oraz badanie konkurencji

Wymagania stanowiska

  • znajomość języka niemieckiego min. B2 - warunek konieczny

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znasz specyfikę rynku niemieckojęzycznego

  • łatwość w nawiązywaniu relacji

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premię sprzedażową

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w międzynarodowym zespole

  • wsparcie bezpośredniego przełożonego w podejmowanych działań

  • pełne wprowadzenie w zakres obowiązków