Kierowca kat. B - zaopatrzenie – Warszawa ( branża mięsna )

2024-03-01 ID OFERTY: 938766

Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Główne zadania:

- Załadunek i rozładunek towaru

- Dbałość o powierzony sprzęt firmowy

- Terminowe dostarczanie towaru do Klientów

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej

- Gotowość do pracy w godzinach od 3:00 lub 4:00 rano

- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

- Samodzielność, Komunikatywność

Oferujemy:

- Umowa zlecenie z możliwością umowy na pełny etat

- Możliwość ubezpieczenia grupowego na życie

- Możliwość robienia zakupów po cenach hurtowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl lub o kontakt telefoniczny: 666 526 928