KIEROWCA-KOORDYNATOR

2024-08-27 ID OFERTY: 978263

Opis stanowiska

Kierowca-Koordynator

Firma: Workdei (outsourcing personelu)

Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się outsourcingiem pracowników i poszukujemy odpowiedzialnego oraz zorganizowanego kierowcy-koordynatora. Jeśli potrafisz szybko rozwiązywać zadania i jesteś zorientowany na osiąganie wyników, czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Obowiązki:

Transportowanie pracowników na różne obiekty na terenie Poznania i okolic, a także delegacje po Polsce i za granicą.

Koordynacja logistyki i planowanie tras w celu zapewnienia terminowego dowozu pracowników.

Zapewnienie pracownikom niezbędnej dokumentacji i instrukcji dotyczących miejsca pracy.

Utrzymywanie kontaktu z biurem i szybkie rozwiązywanie pojawiających się problemów.

Prowadzenie dokumentacji związanej z odbytymi podróżami i wydatkami.

Wymagania stanowiska

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów.

  • Karta pobytu / wiza

  • Odpowiedzialność, punktualność i umiejętność pracy w warunkach wielozadaniowości.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Poznań.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Wynagrodzenie: omawiane indywidualnie w zależności od zakresu obowiązków.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego profesjonalnego zespołu, zadzwoń lub napisz na numer +48 666 611 488.