Kierowca Taxi - Водій таксі

2024-06-20 ID OFERTY: 963951

Obowiązki:

  • Transportować ludzi

  • Jesteśmy partnerem UBER, BOLT i FREENOW. Skontaktuj się z naszym zespołem! Jeśli nie masz wystarczającego doświadczenia w pracy jako taksówkarz, to nie ma problemu, nauczymy wszystkiego!

Що потрібно робити:

  • перевозити людей

  • Ми є партнером UBER, BOLT та FREENOW. Запрошуємо до нашої команди! Якщо у вас немає досвіду роботи в таксі, це не проблема, ми надамо необхідні знання!

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (Polskie)

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu minimum 1 rok

  • Mężczyźni\kobiety, od 21 lat

  • Obecność smartfona jest obowiązkowa

Вимоги:

  • Посвідчення водія кат. B (Польскі)

  • Водійський досвід мінімум 1 рок

  • Чоловіки\жінки, з 21 року

  • Наявність смартфона обов'язкова

To oferujemy

  • Harmonogram: elastyczny - Ty decydujesz ile i kiedy pracujesz!

  • Wsparcie kierowcy 24 \7

  • Serwis samochodowy na koszt firmy

  • Графік роботи: Гнучкий - Ви самі вирішуєте, скільки і коли ви працюєте!

  • Підтримка водія 24\7

  • Обслуговування авто за рахунок фірми