Kierowca w transporcie międzynarodowym chłodniczym system 2/2

2024-01-31 ID OFERTY: 932922

Firma transportowa Daw -Trans Spółka z o. o., Sp.K.Obecnie do zespołu poszukuje osoby na stanowisko Kierowca w transporcie międzynarodowym chłodniczym kat. C+E system 2/2

Zakres obowiązków
 • Transport towarów na kółkach Włochy-Anglia
 • Prowadzenie dokumentacji transportowej
 • Jazda zgodna z przepisami oraz czasem pracy

Poszukiwane kompetencje
 • Prawo jazdy kat. C+E, kwalifikacja, cyfrowa karta kierowcy,
 • Podstawowe uprawnienia ADR oraz paszport (niezbędny do tras na GB),
 • Doświadczenie w pracy na chłodniach
 • Nastawienie na współpracę i dobrą komunikację,
 • Znajomość zasad tachografu i przepisów regulujących czas pracy kierowcy (możliwość uzupełnienia wiedzy w tym zakresie),
 • Dbałość i czystość powierzonego zestawu.

Oferujemy
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
 • Wynagrodzenie zawsze na czas, rozliczane w całości na konto, zgodnie z pakietem mobilności,
 • Wynagrodzenie na poziomie ok 400 z - 420 zł dniówka (średnie wynagrodzenie miesięczne ok 6500 zł uzależnione od ilości dni w pracy przy 15 dniach pracujących),
 • Dodatki do wynagrodzenia i system premiowy rozliczany na jasnych i określonych zasadach
 • System: 2/2 (15 dni w trasie na 13 dni wolnych)
 • Nową i systematycznie wymienianą (co 2 lata) flotę marki Mercedes-Benz i MAN,
 • Wsparcie i dostępność działu technicznego firmy Daw-Trans oraz autoryzowanych serwisów w całej Europie,
 • Nowoczesny system telematyki ułatwiający pracę kierowcy,
 • Szkolenia przed zatrudnieniem, a w trakcie pracy stałe wsparcie kierowcy trenera,
 • Współpracę z dwujęzyczną spedycją, stały kontakt i wsparcie spedytora prowadzącego,
 • Wsparcie działu kadr i HR w procesie zatrudnienia i w toku całej współpracy,
 • Ubezpieczenie grupowe na życie dla kierowcy i członków rodzin i partnerów,
 • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dla kierowcy i bliskich,
 • Zaplecze socjalne na bazie z dostępem do noclegu i prysznica.