KIEROWNIK BUDOWY (drogi)

2024-06-18 ID OFERTY: 963126

Firma budowlano-drogowa Delta SA z Warszawy zatrudni na etat Kierownika Budowy.
Wykształcenie wyższe lub średnie,
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w budowie dróg,
Mile widziane uprawnienia, ale nie jest to warunek konieczny.
Zakres zadań:
kierowanie i nadzór nad robotami drogowymi zgodnie dokumentacją techniczną, specyfikacją oraz harmonogramami robót
współpraca z zespołem budowy, podwykonawcami i innymi uczestnikami budowy
koordynacja prac podwykonawców robót drogowych z innymi branżami
prowadzenie dokumentacji budowy
Prowadzenie rozliczeń budowy
Oferujemy:
*Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
*Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
*Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
* Samochód służbowy,
* Telefon służbowy,
*Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
*Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu,
*Pakiet medyczny po okresie próbnym.
Zapraszamy do aplikacji. CV prosimy przesyłać na maila: biuro@delta-sa.com.pl