Kierownik ds.Rekrutacji

2024-09-10 ID OFERTY: 980343

Dołącz do naszego zespołu w Gliwicach ,Oferta pracy w biurze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy International Quick Service Polska na stanowisko:Kierownika działu rekrutacji

Twój zakres obowiązków
 •  aktywna współpraca z innymi działami firmy
 •  koordynacja zatrudnionych pracowników
 •  prowadzenie dokumentacji, umiejętność tworzenia umów o pracę tymczasową, podpisywanie umów
 •  rekrutacja oraz zatrudnianie pracowników tymczasowych
 •  wystawianie ogłoszeń, umawianie spotkań rekrutacyjnych
 •  obsługa wewnętrznego systemu oraz rozliczanie czasu pracy Zleceniobiorców
 •  archiwizacja dokumentów
 •  kontakt oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz Pracownikami
 •  inne prace zlecone przez Przełożonego

Nasze wymagania
Nasze wymagania:  •  mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub Psychologia;
 •  doświadczenie zawodowe w aktywnym poszukiwania kandydatów w obszarze APT:
 •  doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
 •  umiejętność poszukiwania i stosowania nowoczesnych metod rekrutacji;
 •  umiejętność proponowania konstruktywnych rozwiązań i propozycji zmian;
 •  samodzielność i kreatywne podejście do pracy;
 •  bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu pracowników;
 •  komunikatywność i nastawienie na realizację celów zawodowych;
 •  znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
 •  znajomość przepisów dot. zatrudniania pracowników tymczasowych
 •  znajomość przepisów o ochronie danych osobowych
 •  prawo jazdy kat. B;

Oferujemy
 •  stabilne zatrudnienie
 •  praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 16:00
 •  niezbędne narzędzia do pracy
 •  miłą atmosferę w pracy
 •  stałe i pewne wynagrodzenie
 •  ciekawą pracę, w której zawsze dzieje się coś nowego
 •  wolne weekendy
 •  integracje służbowe