Kierownik Działu Administracji i Rozliczeń - Gdańsk

2024-04-22 ID OFERTY: 949735

Opis stanowiska

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Z powodu dynamicznego rozwoju firmy obecnie poszukujemy na stanowisko:
Kierownik Działu Administracji i Rozliczeń

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie oraz weryfikacja umów

  • Koordynacja pracy podległego zespołu

  • Rozliczenie faktur sprzedaży i podwykonawców

  • Wysyłanie raportów do Zarządu Spółki i Księgowości

  • Praca w systemach: Comarch XL, NetSuite, YOOZ

Wymagania stanowiska

  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność, sumienność i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków

  • Angielski na poziomie min. B2 (najważniejsze, żeby poziom umożliwiał Ci swobodną komunikację)

Oferujemy

  • Pracę w kameralnym i zgranym zespole

  • Niezbędne wdrożenie oraz pomoc naszych specjalistów

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w firmie nowoczesnych technologii cyfrowych

  • Możliwości rozwoju w grupie spółek usługowych należącej do europejskiego lidera

  • Kartę Multisport, opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego