Kierownik działu zaopatrzenia

2024-06-22 ID OFERTY: 964478

Prowadzimy aktualnie proces rekrutacyjny na stanowisko Kierownika działu zakupów dla międzynarodowej organizacji będącej producentem i dystrybutorem produktów spożywczych. Nasz Klient jest liderem w branży FMCG dzięki czemu od wielu lat dostarcza konsumentom wysokiej jakości produkty.

Lokalizacja: północno-wschodnia cz. województwa Mazowieckiego.

Osoba na stanowisku Kierownika ds. zakupów będzie przede wszystkim odpowiedzialna za przygotowanie strategii zakupowej zapewniającej dostępność surowców, opakowań oraz materiałów pośrednich odpowiedniej do aktualnego zapotrzebowania produkcji oraz:

- przygotowywanie oraz wdrażanie strategii zakupowej dla zakładu produkcyjnego,
- rozwijanie sieci dostawców, negocjowanie stawek oraz ustalanie warunków współpracy,
- zarządzanie zespołem,
- ścisła współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności przepływu informacji,
- kontrolowanie budżetu w tym analizowanie trendów rynkowych, porównywanie cen i wprowadzanie oszczędności,
- przygotowywanie raportów oraz analiz na temat optymalizacji kosztów.

Aby z sukcesem wykonywać powyższe obowiązki, poszukujemy Kandydata który posiada:

- wykształcenie wyższe,
- minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zakupów,
- umiejętność negocjowania, myślenia analitycznego i szybkiego podejmowania decyzji,
- wiedzę nt. przepisów BHP i P.Poż, GHP i HACCP,
- praktyczną znajomość zasad Lean Managementu, 5WHY, 5S oraz TPM,
- komunikatywny poziom j. angielskiego.

W zamian firma oferuje stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i interesujące wynagrodzenie. Na zatrudnionych czeka również pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dodatki do posiłków.