Kierownik Marketu, Dino Polska S.A, Żary

2024-03-19 ID OFERTY: 942373

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW
ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
• zarządzanie podległym zespołem
• prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
• zarządzanie asortymentem marketu
• reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców
NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:
• znajomość specyfiki handlu detalicznego
• umiejętność skutecznego planowania
• komunikatywność oraz kreatywność
• umiejętność zarządzania zespołem
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
• wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
• możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
• ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych