Kierownik produkcji

2024-04-03 ID OFERTY: 945462

Opis stanowiska

operacyjne nadzorowanie procesu produkcji przedsiębiorstwa branży konstrukcji stalowych

podejmowanie działań w zakresie poprawy produktywności, obniżki kosztów oraz poprawy jakości

bezpośrednia współpraca z Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za produkcję

zarządzanie operacyjne i organizacja pracy podległych pracowników

ścisła współpraca z osobami nadzorującymi kontrolę jakości oraz utrzymanie ruchu

udział w opracowywanie planów produkcji

monitorowanie i optymalizacja wykorzystania zdolności produkcyjnych zakładu

dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

dbałość i inicjatywa w zakresie podnoszenia kwalifikacji własnych i podległych pracowników

inicjowanie działań rozwojowych przedsiębiorstwa

Wymagania stanowiska

wykształcenie wyższe techniczne

doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji

umiejętność organizowania i planowania produkcji

znajomość metod i technik produkcji w branży konstrukcji stalowych

znajomość zasad zarządzania jakością

myślenie analityczne, dążenie do rezultatów

zdolności organizacyjne

prawo jazdy kat. B

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

możliwość podjęcia pracy w szybkim terminie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

umowa o pracę

system premiowania

nagroda roczna

samochód służbowy

pakiet medyczny

ubezpieczenie grupowe

praca na jedną zmianę, w godzinach 7-15