Kierownik robót

2024-04-25 ID OFERTY: 950703

Orienta Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Obecnie dla naszego Klienta – poszukujemy:

Stanowisko: Kierownik robót (specjalizacja elektryczna)

Lokalizacja:  Kraków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe profilowe
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w roli Kierownika Robót Elektrycznych na projektach przemysłowych
  • Znajomość MS Office, AutoCad, MS Project
  • Prawo jazdy w kat. B
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Główne Zadania:

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót w specjalizacji elektrycznej zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją, harmonogramem i wytycznymi wewnętrznymi realizacji robót
  • Nadzór i koordynacja prac sił własnych i/lub podwykonawców w nadzorowanej specjalizacji
  • Współtworzenie harmonogramu prac na budowie i kontrolą terminowości wykonywanych prac
  • Weryfikacją dokumentacji projektowej
  • Wyszukiwanie i wprowadzanie zmian technologicznych prowadzących do optymalizacji harmonogramu i kosztów realizowanych prac
  • Opracowywaniem dokumentacji powykonawczej
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub poprzez umowę kontraktową (b2b),
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale,
  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego,
  • Komputer, telefon.

Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Ciebie!

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl. Certyfikat agencji pracy: 13347.

Sektor: Budownictwo/ Inżynieria lądowa i wodna

Zawód/Specjalizacja: Budownictwo

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Etap kariery zawodowej: Kadra zarządzająca