Kierownik Robót Elektrycznych z Uprawnieniami

2023-11-10 ID OFERTY: 909699

Obowiązki:

  • Kontrola prawidłowości i punktualności pracowników zgodnie z dokumentacją

  • Monitorowanie prac podwykonawców z BHP

  • Dbanie o terminowość na terenie budowy

  • Komunikacja z biurmem projektowym

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i mobilność

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Uprawnienia do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń

  • Znajomość programu autocad

  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop oraz telefon służbowy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijajacej się firmie elektrycznej

  • Gwarntowny nocleg oraz transport w przypadku delegacji

Zaparszam do wysłania cv ma e-mail: maja.jablonska@owi-tech.pl

OWITECH jako firma budowana z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz usługami management - consulting. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych działań, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania, oraz wspomóc każdą inwestycję.