Kierownik robót konstrukcji stalowych

2024-05-10 ID OFERTY: 953651

Firma zajmująca się relokacją maszyn i zakładów produkcyjnych, poszukuje Kierownika robót konstrukcji stalowych.

Lokalizacja: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław i delegacje, aktualnie: Bielsko Biała, Oława

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę;

  • pracę na terenie Wrocławia oraz w delegacjach;

  • zatrudnienie na okres próbny na podstawie umowy o zlecenie, dalej - umowa o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie rynkowe.

Obowiązki

  • koordynacja montażu hal i konstrukcji stalowych;

  • nadzór techniczny nad montażem konstrukcji;

  • współudział w przygotowaniu i nadzór nad realizacją harmonogramu realizacji robót;

  • analiza, nadzór i realizacja dokumentacji;

  • udział w naradach techniczno-koordynacyjnych z klientem, konsorcjantem i podwykonawcami.

Wymagania

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

  • doświadczenie w zakresie montażu konstrukcji stalowych;

  • umiejętność pracy w zespole, duża samodzielność;

  • dyspozycyjność do pracy w delegacji.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915