Kierownik serwisu

2024-08-27 ID OFERTY: 978288

Do jednego z naszych klientów bezpośrednio poszukujemy Kierownika serwisu.

Miejsce pracy: powiat Miński, woj. mazowieckie

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stałą podstawę - 10 000 brutto miesięcznie;

  • premia uznaniowa 2000 zł brutto;

  • pracę w systemie jednozmianowym od 7 lub 8 rano;

  • delegacje (4-5 razy w miesiącu);

  • stabilność i rozwój.

Obowiązki

  • organizowanie i prowadzenie serwisu gwarancyjnego;

  • opieka serwisowa nad pojazdami i podzespołami na gwarancji;

  • składanie i egzekwowanie reklamacji serwisowych u dostawców na części i podzespoły;

  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;

  • rejestracja i prowadzenie statystyk reklamacji i napraw;

  • zarządzanie zespołem, przydzielanie zadań;

  • kontrola realizacji poszczególnych zleceń;

  • terminowe zamykanie zleceń serwisowych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe;

  • wiedza z zakresu mechaniki, elektryki oraz pneumatyki;

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym - mile widziane;

  • komunikatywność i otwartość;

  • umiejętność negocjacji;

  • umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji.