Kierownik serwisu samochodowego

2024-04-26 ID OFERTY: 951219

Klientem, dla którego prowadzimy ten projekt jest firma świadcząca usługi sprzedaży paliw, stacji kontroli pojazdów oraz serwis samochodów. Oferta skierowana jest do właścicieli pojazdów osobowych, ciężarowych i rolniczych, a jakość usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń diagnostycznych. Aktualnie firma poszukuje obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
 • Nadzorowaniem pracy zespołu mechaników, diagnostów i biura obsługi klienta
 • Organizacją i koordynacją pracy zespołu
 • Prowadzeniem dokumentacji serwisowej
 • Nadzorowaniem dokumentacji kontrolnej
 • Rekrutacją i rozwojem pracowników
 • Wdrażaniem nowych procedur i procesów w firmie
 • Reprezentowaniem firmy w trakcie kontroli technicznych
 • Współpracą z hurtowniami i zamawianiem części
 • Współpracą z działem marketingu i pozostałymi działami w firmie
 • Raportowaniem pracy do zarządu

Poszukiwane kompetencje
 • Doświadczenie na stanowisku Kierownika serwisu samochodowego
 • Doświadczenie jako Mechanik samochodowym w autoryzowanym serwisie
 • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
 • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu
 • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażać procedur i procesów w organizacji
 • Znajomość aplikacji wspierających działanie serwisu samochodowego
 • Swobodne korzystanie z komputera i pakietu MS Office
 • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, kreatywność
 • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
 • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • Stała praca na pełen etat w formie umowy o pracę lub kontraktu B2B
 • Stacjonarna praca w siedzibie firmy w Dąbrówce k/Poznania
 • Niezbędne narzędzia pracy
 • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe