Kierownik Sklepu

2024-09-06 ID OFERTY: 979967

Twój przyszły zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie sklepem,

  • doradztwo w zakupie win i alkoholi klasy premium,

  • obsługa klienta indywidualnego i instytucjonalnego,

  • budowanie Klubu Vininova,

  • obsługa programu komputerowego do sprzedaży detalicznej (Comarch),

  • kontrola i ewidencja dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży,

  • współpraca z centralą w zakresie zamówień, wydań, przyjęć towaru, obiegu dokumentów,

  • dbanie o wygląd sklepu – od ułożenia towaru na półkach po kwestie porządkowe,

  • dbanie o wizerunek firmy oraz standardy i procedury wewnętrzne.

Nasze oczekiwania:

Jeśli:

  • masz doświadczenie menadżerskie w handlu - mile widziane w branży winiarskiej,

  • skutecznie zarządzasz zespołem i rozwijasz pracowników,

  • jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych,

  • masz otwartą głowę na pomysły, działanie i szukanie rozwiązań,

  • wyróżniasz się chęcią do nauki i zdobywania wiedzy o winie.

Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w firmie rodzinnej z ambicjami bycia absolutnym liderem rynku win i alkoholi jakościowych,

  • pracę z nietuzinkowym portfolio win i alkoholi mocnych - zarówno znanych marek, jak i butikowych, docenianych na świecie,

  • praca z produktem premium,

  • uczestnictwo w eventach branżowych i degustacjach win i alkoholi mocnych,

  • wyjazdy do winnic i destylarni,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

  • pakiet szkoleń i możliwość rozwoju,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie,

  • elastyczny czas pracy,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • spotkania integracyjne.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

  • Krok 1 – nasza rekruterka Justyna zadzwoni do Ciebie i przeprowadzi z Tobą krótką ( do 30 min) rozmowę telefoniczną. Dzięki temu będziemy mogli Cię lepiej poznać i dowiedzieć się więcej o Twoich doświadczeniach.

  • Krok 2 - otrzymasz od nas krótkie zadanie rekrutacyjne.

  • Krok 3 - Zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną z Dyrektorem Sprzedaży, spotkanie może odbyć się offline lub online, w zależności od Twoich preferencji.

  • Krok 4 – decyzja. Otrzymasz od nas informację zwrotną dotyczącą Twojej kandydatury.

Brzmi ciekawie?

Wyślij swoje CV i dołącz do teamu Vininova!

👉  https://www.vininova.pl/