Kierownik techniczny - Olszowa

2024-04-11 ID OFERTY: 947391

HR for Business Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko: Koordynator ds. technicznych

Miejsce pracy: Olszowa (20 km od Kędzierzyna Koźla)

Główne zadania:

- planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji instalacji budynkowych

- utrzymanie w pełnej sprawności instalacji i urządzeń.

- kontrola i pomoc w pracach Technika Obiektowego.

- nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej.

- współpraca z dostawcami, firmami serwisowymi i instytucjami.

- analiza przyczyn i skutków awarii, kontrola wykonania napraw itp.

- stała współpraca z klientem

- stała współpraca z kierownikiem regionalnym.

Nasze wymagania:
Wykształcenie techniczne, pokrewne lub praktyka na podobnym stanowisku

Wymagane świadectwa kwalifikacyjne G1 lub G2 lub G3 lub inne Np. uprawnienia budowlane.
Prawo jazdy kat. B

Mile widziane – doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Oferujemy:
Stabilne warunki pracy w dużej organizacji
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od czerwca 2024
Wynagrodzenie miesięczne adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
Dofinansowanie do pakietu sportowo – rekreacyjnego
Program szkoleń
Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 510011968, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o.. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Słonimskiego 1.