Zastępca Kierownika w Piekarni

2022-08-26 ID OFERTY: 761569

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem, dbanie o ich rozwój oraz motywację do pracy

  • Szacowanie i zarządzanie mocami produkcyjnymi

  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu standardów/procedur produkcyjnych

  • Dbałość o zgodność ze standardami jakości wyrobów

  • Sprawowanie kontroli nad sprawnym procesem produkcji

  • Dbałość o jak najwyższą jakość wyrobów cukierniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji w cukierni / piekarni - WARUNEK KONIECZNY

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Umiejętność wyznaczania celów dla podległych pracowników i rozliczania z nich

  • Umiejętność systemowego rozwiązywania problemów

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umijętnośći

  • Prace w godz. 15:00 – 23 :00 ( ewentualnie do ustalenia z pracodawcą)

  • Rodzinna atmosfera

  Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja3@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.