Konserwator budynku

2024-03-14 ID OFERTY: 941574

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 29620

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży logistycznej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Konserwator Budynku

Miejsce pracy: Konin Żagański

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Gwarancję stabilnej pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia,

  • Pracę w międzynarodowej firmie,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zadania

  • Utrzymanie obiektu w stanie pełnej sprawności technicznej,

  • Drobne naprawy bieżące i kontrola infrastruktury budynku,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac,

  • Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,

  • Współpraca z innymi pracownikami, działami i podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wiedza z zakresu ślusarskiego, prac wykończeniowych,

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • Znajomość instalacji elektrycznych,

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Administrator danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest WORK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Gwiaździsta 66 /2B.06, 53-413 Wrocław, NIP 8992957201

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuję Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.