Konserwator Urządzeń Dźwigowych

2024-10-04 ID OFERTY: 984273

Dla naszego klienta, zajmującego się instalacją, konserwacją i modernizacją wind przeznaczonych do transportu osób i ładunków w budynkach oraz innych przestrzeniach miejskich, poszukujemy osoby na stanowisko konserwatora urządzeń dźwigowych.

Zakres obowiązków
 • Regularne przeprowadzanie przeglądów technicznych urządzeń dźwigowych zgodnie z harmonogramem konserwacji.
 • Diagnozowanie problemów i usterek w działaniu urządzeń dźwigowych.
 • Wykonywanie napraw awaryjnych, aby przywrócić urządzenia do pełnej sprawności.
 • Wymiana uszkodzonych części i podzespołów oraz dokonywanie niezbędnych regulacji.
 • Upewnianie się, że wszystkie prace konserwacyjne i naprawcze są wykonywane zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i normami technicznymi.
 • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.

Poszukiwane kompetencje
 • Minimum 1 rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
 • Uprawnienia do konserwacji dźwigów elektrycznych i hydraulicznych + doświadczenie (warunek konieczny).
 • Prawo jazdy kat. B.
 • Doświadczenie w konserwacji dźwigów (Schindler oraz KONE będzie dodatkowym atutem).
 • Znajomość języka polskiego - biegły.
 • Komunikatywność.
 • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
 • Mile widziane Uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy
 • Godziny pracy: 7:00 - 15:00.
 • Umowę o pracę
 • Pensja podstawowa: do 8500 PLN brutto (zależnie od doświadczenia, wiedzy i operatywności).
 • Dyżury: 220 PLN brutto dzień powszedni i 380 PLN brutto święta i weekendy.
 • Premia za naprawy: 6% brutto kwoty zlecenia netto.
 • Premia kwartalna: do 10% wynagrodzenia rocznego (uzależniona od wyników).
 • Samochód służbowy również do użytku prywatnego.
 • Praca w zgranym zespole.