Konstruktor Narzędziowy

2024-07-11 ID OFERTY: 968799

Kospel - Nowa Fabryka w Koszalinie!
Kospel od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości urządzenia grzewcze, zdobywając zaufanie tysięcy klientów na całym świecie. Nasza pasja do doskonałości i zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań sprawiają, że Kospel jest cenionym liderem w branży. Nowa fabryka Kospel to nie tylko miejsce pracy, ale również centrum innowacji, gdzie zaawansowane technologie spotykają się z doświadczeniem i pasją naszych pracowników. To najnowocześniejsza linia produkcyjna w Europie, wyposażona w najwyższej klasy narzędzia, takie jak zautomatyzowane linie produkcyjne, roboty spawalnicze FANUC oraz zaawansowane systemy zapewniające najwyższą jakość. Pracując z nami, będziesz miał okazję zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie, biorąc udział w procesach, które wyznaczają standardy w branży.

Twój zakres obowiązków
 • Prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowymi lub modernizowanymi przyrządami
 • Opracowywanie dokumentacji technicznej, rysunków wykonawczych 2D i instrukcji obsługi
 • Nadzorowanie wykonywanych prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie
 • Pilotowanie wewnętrznych i zewnętrznych badań funkcjonalnych prototypów
 • Prowadzenie nadzoru konstrukcyjnego nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu
 • Sporządzenie dokumentacji projektowej prowadzonych projektów.
 • Przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych i symulacji komputerowych w programie Solidworks

Nasze wymagania
 • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, mechatronika)
 • Znajomość programów CAD (np. AutoCAD, SolidWorks, Inventor)
 • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji konstrukcyjnej
 • Znajomość norm i przepisów branżowych
 • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
 • Kreatywność i myślenie koncepcyjne
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Umiejętność pracy w zespole projektowym

To oferujemy
 • Umowa o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
 • Kluczową rolę w zespole pracującym nad uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego
 • Realny wpływ na kreowanie rozwiązań technicznych w procesie produkcyjnym
 • Szerokie możliwości międzynarodowej współpracy przy projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego
 • Pracę w organizacji o jasnej wizji i strategii, będącej liderem rynku branży grzewczej
 • Współpracę z zespołem ekspertów, dla których praca od lat jest pasją
 • Pracę w świecie zaawansowanych technologii w firmie stawiającej na dynamiczną transformację cyfrową
 • Dofinansowanie zajęć sportowych - karta MULTISPORT (opcje: Plus, Light, Kids)
 • Prywatna opieka medyczna - pakiety w LUXMED
 • Dofinansowanie nauki języków obcych w 50%
 • Dofinansowanie szkoleń i kursów w wysokości 50% lub 100%
 • ZFŚS i w jego obszarze - karty przedpłacone, dofinansowanie zakupu okularów
 • Pikniki rodzinne i sportowe, paczki świąteczne