KONTROLER DS. JAKOŚCI

2024-06-21 ID OFERTY: 964121

  • Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku

  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

  • Województwo: mazowieckie

OBOWIĄZKI

  • monitorowanie bieżącego poziomu jakości wyrobów

  • kontrola przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym

  • kontrola zgodności procesów produkcyjnych z obowiązującymi procedurami, instrukcjami

  • nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością

  • weryfikacja procesów pod kątem zgodności z wymaganiami systemów jakościowych (HACCP, IFS, BRC)

  • realizacja powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego

  • sporządzanie raportów z wykonanej pracy

OCZEKUJEMY

  • wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, towaroznawstwo, inżynieria produkcji, zootechnika, rolnictwo

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (4 x w tygodniu po 10 godzin - zmiany dzienne i nocne)

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dokładność

  • umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy

  • mile widziane doświadczenie

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ubezpieczenie Grupowe PZU

  • wszelkie środki i szkolenia niezbędne do wykonywania obowiązków

OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES : MARCIN.WLOCH.CD@OBPON.PL

Szczegóły pod nr telefonu: 512940486

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.