Kontroler finansowy

2024-03-02 ID OFERTY: 938938

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży transportowej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Twój zakres obowiązków:

  • Zbieranie danych finansowych od podmiotów grupy w celu konsolidacji;
  • Współudział w przygotowywaniu budżetów, prognozy finansowej oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów finansowych;
  • Wprowadzenie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (IFRS) do lokalnych sprawozdań finansowych przy wsparciu zewnętrznych doradców;
  • Obsługa i uzgadnianie transakcji międzyfirmowych w ramach grupy.

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii lub pokrewnych kierunków;
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego (C1);
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B2);
  • Zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel;
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu lub analiz;
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (IFRS);
  • Doświadczenie w konsolidacji finansowej i raportowaniu;
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Komunikatywność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za naszym pośrednictwem na okres 6 miesięcy z docelowym przejęciem w wewnętrzne struktury organizacji;
  • Pracę w modelu hybrydowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość skorzystania z pakietu benefitów;
  • Biuro na Warszawskim Żoliborzu.