Kontroler Jakości / Czosnów

2024-02-21 ID OFERTY: 936910

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do pracy na stanowisku:

Kontroler Jakości

Oferujemy:

  • wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników

  • pracę w systemie 2-zmianowym (pn.-pt. / 6-14, 14-22)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

 Twój zakres obowiązków:

  • badanie jakości i zgodności surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami

  • nadzór nad dokumentacją jakościową

  • kontrola procesu produkcyjnego na zgodność z wymaganiami

  • nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów

  • wewnątrzzakładowe badania z wykorzystaniem sprzętu laboratoryjnego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

  • mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli jakości

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w grupie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym