Kontroler jakości (OKJ/06/24)

2024-05-31 ID OFERTY: 958576

 Kontroler jakości

Miejsce pracy: Opole

Stawka: 4600 - 5000 brutto

Typ umowy: umowa o pracę

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie w branży automotive / znajomość rysunku technicznego

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prób i testów jakościowych produkowanych części zgodnie z planem kontroli.

  • Wykonywanie kontroli 100% tzw. GP12.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Znajomość procesów spawania, zgrzewania i klejenia.

  • Znajomość podstawowych metod oceny spoin / zgrzewów.

  • Podstawowa znajomość normy ISO 9001 oraz IATF 16949.

  • Podstawowa znajomość specyficznych wymagań klientów VW, BMW, Stellantis.

  • Doświadczenie w branży automotive.

  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Stawkę od 4600 do 5000 zł brutto miesięcznie.

  • Pracę na dłuższy okres czasu.

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 604 223 348

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.