Kontroler jakości

2024-06-17 ID OFERTY: 962890

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. zajmujące się prefabrykacją i montażem elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników poszukuje osoby na stanowisko: Kontroler JakościLokalizacja: Dębska Wola k/Kielc, ul Pińczowska 23

Zakres obowiązków
 • Sprawowanie kontroli jakości nad bieżącą produkcją: komponentów oraz półproduktów. Przeprowadzanie oceny wizualnej,
 • Przeprowadzanie kontroli jakości sprefabrykowanych wyrobów gotowych pod względem wymiarowości, jakości połączeń spawanych oraz zgodności z dokumentacją wykonawczą,
 • Odbiory wyrobów gotowych w oparciu o dokumentację techniczną oraz o obowiązujące przepisy i normy,
 • Zgłaszanie niezgodności i nieprawidłowości,
 • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań jakościowych,
 • Udział przy tworzeniu dokumentacji powykonawczej.

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie Wyższe Techniczne,
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • Znajomość rysunku konstrukcyjnego i izometrycznego,
 • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, kątomierz, spoinomierz itp.),
 • Mile wdziane dodatkowe uprawnienia - VT, PT, MT, UT,
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy
 • Pracę przy ciekawych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych,
 • Możliwość rozwoju,
 • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
 • Niezbędne narzędzia do pracy.