Koordynator ds. celnych

2024-03-26 ID OFERTY: 943948

Zadania:

  • Współpraca z brokerami celnymi w ramach struktury europejskiej
  • Interweniowanie w sprawach funkcjonowania systemów, problemów oraz zagadnień raportowanych przez brokerów celnych
  • Monitorowanie płatności należności, komunikacja z dostawcami i odpowiednimi strukturami wewnątrz organizacji
  • Przygotowywanie raportów okresowych
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy w sektorze celnym , systemach analitycznych Intrastat (mile widziane doświadczenie w środowisku korporacyjnym/międzynarodowym)
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywna postawa wobec wykonywanych obowiązków
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na rzecz międzynarodowej firmy
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku (godziny pracy: 8:00-16:00/9:00-17:00)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Lokalizacja: Warszawa-Służew
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup : dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne szkolenia dodatkowe
  • Narzędzia do pracy - monitor, laptop, słuchawki

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!