Koordynator ds. ogrodniczych / 6000-7000 NETTO

2024-07-30 ID OFERTY: 972979

Do firmy, która zajmuje się kształtowaniem terenów zielonych, poszukujemy Koordynatora ds. ogrodniczych.

Siedziba firmy: Rolantowice

Praca odbywa się 70% w terenie oraz 30% w biurze.

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie od 6000 do 7000 NETTO miesięcznie;

  • pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku

  • stałą pracę przez cały rok, niezależnie od sezonu.

Obowiązki

  • zarządzanie portfelem projektów;

  • organizacja oraz koordynacja prac wykonawczych;

  • nadzór nad logistyką materiałową i narzędziową, zarządzanie magazynem;

  • wsparcie komunikacji pomiędzy biurem, terenem i inwestorami;

  • dokonywanie obmiarów oraz dokumentów niezbędnych do rozliczeń prac projektowych;

  • codzienne wsparcie zespołu w realizacji ich zadań.

Wymagania

  • wykształcenie w kierunku ogrodnictwo lub architektura krajobrazu - KONIECZNE

  • doświadczenie w zakresie pielęgnacji terenów zielonych;

  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami;

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Aplikuj za pomocą formularza aplikacyjnego, konieczne jest do tego CV, jeśli chcesz porozmawiać o ofercie skontaktuj się pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915