Koordynator ds. Pozyskiwania Klientów

2024-10-17 ID OFERTY: 986135

Lokalizacja: Rzeszów (możliwość pracy zdalnej)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / zlecenie / B2B

Opis stanowiska:
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu (PIRKFiS) poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora ds. Pozyskiwania Klientów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów na kursy i szkolenia, głównie poprzez portale społecznościowe oraz wdrażanie strategii sprzedażowych. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w realizacji celów sprzedażowych i umiejętność budowania relacji biznesowych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na kursy i szkolenia poprzez portale społecznościowe (np. Facebook, LinkedIn).

  • Stosowanie technik sprzedażowych, takich jak lejki sprzedażowe, w celu skutecznej konwersji kontaktów na klientów.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami oraz tworzenie sieci kontaktów.

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i monitorowanie wyników kampanii.

  • Ścisła współpraca z działem kursów i szkoleń oraz innymi zespołami w organizacji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte na 4 składnikach:

    • Podstawa: od 5000 zł brutto miesięcznie.

    • Prowizja: za realizację celów sprzedażowych.

    • Premia kwartalna: uzależniona od wyników sprzedażowych.

    • Uznanie roczne: za wybitne zaangażowanie i wkład w rozwój sprzedaży.

    • Przy aktywnym działaniu i realizacji celów zarobki mogą wynosić do 20 000 zł miesięcznie.

  • Bezpłatne członkostwo w PIRKFiS, obejmujące dostęp do wydarzeń sportowych, szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Budżet na szkolenia i rozwój zawodowy.

Proces rekrutacji:

  1. Przesłanie aplikacji: Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową.

  2. Weryfikacja CV: Analiza doświadczenia i umiejętności kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska.

  3. Rozmowa telefoniczna: Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na wstępną rozmowę telefoniczną.

  4. Rozmowa kwalifikacyjna: Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (stacjonarną lub zdalną).

  5. Decyzja: Ostateczną decyzję o wyborze kandydata podejmujemy po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów, najlepiej poprzez portale społecznościowe.

  • Umiejętność stosowania technik sprzedażowych, w tym lejków sprzedażowych.

  • Zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji biznesowych.

  • Doświadczenie w realizacji celów sprzedażowych.

  • Silna motywacja do osiągania wyników i realizacji planów sprzedażowych.

  • Bardzo dobra komunikacja, kreatywność i innowacyjność w pozyskiwaniu klientów.

Jak aplikować?
Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@pirkfis.pl. W tytule wiadomości prosimy o podanie: „[Twoje imię i nazwisko] – Aplikacja na stanowisko Koordynatora ds. Pozyskiwania Klientów”. Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.