Koordynator działu administracji

2024-06-26 ID OFERTY: 965370

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

- Wsparcie Zarządu i Biura w codziennych obowiązkach

- Odpowiedzialność za korespondencje firmową i prawidłowy obieg dokumentów

- Koordynacja bieżących spraw administracyjnych

- Redagowanie pism do kontrahentów oraz organów administracji publicznej

- Prowadzenie kalendarza spotkań i organizacja spotkań Zarządu

- Nadzór nad przepływem informacji pomiędzy pionem Zarządu a Biurem Zarządu

- Prowadzenie i nadzór nad obiegiem korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

- Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji

- Wystawianie i przyjmowanie faktur

- Administrowanie flotą samochodową (przeglądy, ubezpieczenia, serwis)

- Utrzymywanie kontaktu z zewnętrznymi dostawcami usług dla biura

- Udział w wybranych projektach

Nasze wymagania:

- Znajomość zagadnień związanych z wystawianiem i księgowaniem dokumentów

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność

zarządzania priorytetami

- Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

- Rzetelność i samodzielność w działaniu

- Komunikatywność, wysoka kultura osobista

- Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- forma zatrudnienia: umowa o pracę/umowa zlecenie lub umowa o współpracę do ustalenia

- możliwość nawiązania stałej współpracy

- możliwości rozwoju zawodowego

- możliwość uczestnictwa w firmowych eventach i wyjazdach

- pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, brak dress codeu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.