Koordynator Działu Obsługi Klienta

2024-10-14 ID OFERTY: 985818

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnej i efektywnej pracy działu, w tym dbanie o odpowiedni poziom obsługi Pracowników i Klientów zgodny z polityką firmy.

  • Aktywny udział w pracy zespołu.

  • Codzienny kontakt z pracownikami i gotowość do rozwiązywania ich bieżących problemów.

  • Współpraca z Działem Rekrutacji i Operacji.

  • Przygotowywanie raportów i rozliczeń dla Przełożonego oraz Zarządu.

Wymagania stanowiska

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej – minimum rok (warunek konieczny).

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji.

  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

  • Umiejętność podejmowania decyzji.

  • Samodzielność oraz proaktywna postawa.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w biurze, zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu w Warszawie.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym, w organizacji dbającej o komfort pracy.

  • Niezbędne narzędzia do realizacji codziennych zadań.

  • Wspierającą atmosferę pracy oraz wzajemną współpracę między działami.

  • Atrakcyjny system motywacyjny.

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy.