Koordynator / Koordynatorka produkcji opakowań sztywnych (Rigid box)

2024-06-05 ID OFERTY: 959616

Jesteśmy częścią Edelmann Group i liderem w produkcji opakowań kartonowych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość dostarczanych wyrobów i najnowsze procesy produkcyjne. Obsługujemy głównie klientów z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Zakres obowiązków
Tworzenie i realizacja planu produkcyjnego dla maszyn oraz prac ręcznychKoordynowanie pracy operatorów oraz personelu pomocniczego w oparciu o plan produkcyjny i obowiązujące procedury (w tym przygotowanie harmonogramów i rozliczanie czasu pracy) Zapewnianie dostępności materiałów potrzebnych do produkcji (w tym kontrola i bieżące aktualizowanie stanu magazynu, wystawianie zapotrzebowania, zamawianie, współpraca dostawcami materiałów) Koordynowanie, bieżąca kontrola i akceptacja procesów cięcia, wykrawania, rowkowania, oklejania oraz pracami ręcznymi (konfekcja, kompletacja, foliowanie oraz pakowanie gotowego wyrobu)
Samodzielna obsługa maszyn (w szczególności Emmeci, Peroni, Tygiel)
Szkolenie i doskonalenie umiejętności operatorów oraz personelu pomocniczego w zakresie pracy i obsługi maszyn
Raportowanie, rejestrowanie, opisywanie i zabezpieczanie wykonywanej produkcji zgodnie z obowiązującymi zasadami Segregowanie odpadów zgodnie z instrukcjami
Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie prowadzenia serwisów i wymiany części maszynNadzór nad porządkiem na stanowiskach pracy i w obrębie hali produkcyjnej

Poszukiwane kompetencje
Doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn Emmeci, Peroni
Mile widziane wykształcenie poligraficzne lub odpowiadająca mu znajomość procesów poligraficznych (krojenie, frezowanie, sztancowanie)
Umiejętność organizowania pracy własnej i koordynowania pracy innych osób
Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
Zdolności interpersonalne pozwalające na efektywną współpracę w ramach zespołu
astawienie na rezultat i rozwiązywanie problemów
Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy
Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
Pracę w systemie 3 zmianowym (6-14:00; 14-22:00; 22-6:00)
Wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa) + premia
Prywatną opiekę medyczną Dofinansowanie do pakietów sportowych
Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę
Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy
Gratyfikację finansową za polecanie pracowników w ramach programu rekomendacji pracowników
Kawę i herbatę oraz świeże owoce
Świadczenia świąteczne
Dofinansowanie do wypoczynku ("wczasy pod gruszą")