Koordynator produkcji z j. włoskim

2024-03-28 ID OFERTY: 944665

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca kontrola procesu produkcji,
  • Kontrola planowania produkcji,
  • Realizacja założonych planów produkcyjnych,
  • Optymalizacja planu produkcji,
  • Bieżąca analiza możliwości technicznych i technologicznych maszyny,
  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu w zakresie ustalania terminów i planów napraw.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość  j.włoskiego i j. angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz zdolność logicznego myślenia,
  • Znajomość pakietu Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość awansu zawodowego,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.
Certyfikat agencji pracy: 13347

Sektor: Produkcja przemysłowa

Zawód/Specjalizacja: Produkcja

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca