Koordynator projektów OZE

2024-07-04 ID OFERTY: 967252

Poszukujemy osób zainteresowanych rolą Koordynatora ds. Projektów OZE- branża elektryczna
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Planowanie i nadzór nad realizacją działań do realizacji projektów OZE w zakresie branży elektrycznej.
  • Współpraca wewnętrzna wraz z Koordynatorem Zespołu Elektrycznego, Kierownikiem Projektu i zespołem projektowym.
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych w zakresie zamówień związanych z projektami, w tym ocena ofert, udział w negocjacjach.
  • Weryfikacja i ocena dokumentacji technicznej opracowywanej przez wykonawców w celu zapewnienia najwyższych standardów, zgodności z zamówieniem.
  • Udział w odbiorach fabrycznych urządzeń.
  • Nadzór nad pracą podwykonawców wraz z Kierownikiem Projektu.
  • Realizacja Polityki Bezpieczeństwa Grupy.
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektroenergetyka, elektrotechnika.
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze energetyki lub przemysłu, w tym doświadczenie w realizacji projektów z technologią na bazie odnawialnych źródeł energii.
  • Uprawnienia energetyczne.
  •  Znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w programach MS Office, AutoCAD.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych strukturach.

 OFERUJEMY:
• Pracę w zespole profesjonalistów i gwarancję realizacji wielu ciekawych projektów.
• Stabilne zatrudnienie na stanowisku zapewniającym wyzwania zawodowe oraz realny wpływ na zarządzanie przedsiębiorstwem.
 • Szansę realizacji zawodowych ambicji i możliwość rozwoju osobistego.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.