Koordynator projektów budowlanych

2024-06-25 ID OFERTY: 965056

Opis stanowiska

Jako Koordynator Projektu będziesz odgrywać kluczową rolę w analizie dokumentacji technicznej i zapewnieniu płynnego przebiegu projektów budowlanych. Twoja umiejętność skutecznej komunikacji z klientami i firmami zewnętrznymi w połączeniu z umiejętnościami analizy dokumentacji znacząco przyczyni się do naszej misji łączenia ludzi z handlem.

Obowiązki:

  • Analiza dokumentacji technicznej w celu sprawdzenia postępów budowy

  • Przygotowywanie raportów postępu prac budowlanych w systemie

  • Kontakt z zewnętrzną firmą budowlaną

  • Prowadzenie szkoleń dla mniej doświadczonych członków zespołu.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • Umiejętność czytania projektów budowlanych, więc doświadczenie związane z architekturą, pracami budowlanymi i/lub wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość zasad i najlepszych praktyk obsługi klienta

  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności korzystania z pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

  • Certyfikowane szkolenia

  • Możliwości rozwoju – Twoja ścieżka kariery może rosnąć zarówno w pionie, jak i w poziomie

  • Ubezpieczenie na życie (Allianz)

  • Prywatna opieka medyczna (Allianz)

  • Karta sportowa (Multisport)

  • 26 dni urlopu dla wszystkich pracowników

  • Program poleceń pracowniczych – premia za polecenie odpowiedniego profilu.