Koordynator Zespołu Kontrolerów Jakości Tarnowo Podgórne

2024-10-01 ID OFERTY: 983651

Firma International Quick Service Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w selekcjach części produkowanych w branży motoryzacyjnej. Istniejemy na rynku od 2003 roku realizując prace dla międzynarodowych koncernów i producentów części samochodowych i aut. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: KOORDYNATOR ZESPOŁU KONTROLERÓW JAKOŚCI Do zadań Koordynatora należeć będzie m.in. realizacja zleceń, praca z działami Klienta(logistyki, jakości i produkcji), rekrutacja załogi i organizacja jej pracy, zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych zleceń, zapewnienie wydajności realizowanych prac, analiza ewentualnych reklamacji. Organizacja pracy magazynu, logistyka utrzymania ciągłości pracy. Bieżąca współpraca z przełożonym.

oczekujemy
 •  doświadczenia w kierowaniu zespołem pracowników,
 •  doświadczenie w pracy na produkcji lub w jakości
 •  umiejętności organizowania pracy własnej, podejmowania decyzji
 •  wiedzy technicznej,
 •  obsługi komputera (bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Excel), Internet,
 •  prawa jazdy kat. B,
 •  dyspozycyjności
 •  miele widziana umiejętność posługiwania się językiem obcym (angielski, niemiecki) oraz doświadczenie w branży automotive

Oferujemy
 •  na początku współpracy proponujemy umowę zlecenie, później przejście na umowę o pracę ,gdzie stawka będzie zależna od zaangażowania.
 •  atrakcyjne wynagrodzenie
 •  wdrożenie w zakres obowiązków koordynatora
 •  zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń
 •  pracę w zgranym zespole
 •  narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer