Koordynator zmiany*brygadzista*lider

2024-01-10 ID OFERTY: 928752

Jeden z liderów w branży produkcji spożywczej, cateringu dietetycznego, diety pudełkowej poszukuje Brygadzistów / Koordynatorów Zmiany/ Liderów. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu, i szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju, koniecznie zgłoś się do nas.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (5500 brutto - osoby z niewielkim doświadczeniem, 6500 - osoby z doświadczeniem, premia po okresie próbnym - 800 zł) --> z możliwością negocjacji w przypadku dużego doświadczenia

  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi firmy, posiłki pracownicze, codziennie darmowy obiad- karta lunchowa, możliwość zakupu posiłków za 1zł, skomponowania diety i zabrania do domu)

  • bezpłatny transport pracowniczy - skontaktuj się z nami przekażemy Ci szczegóły

  • pracę w systemie 2 zm. (7-19, 19-7), lub 3 zm. (6-14, 12-20, 18-2)

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji u lidera na rynku

Zadania

  • koordynowanie procesem kompletacji posiłków lub sortowania paczek

  • terminowe zarządzanie procesami

  • zarządzanie i kontrola pracy podległego zespołu, szkolenia

Oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu procesami produkcyjnymi lub magazynowymi, np. doświadczenie jako koordynator, brygadzista, lider lub pokrewne

  • umiejętności pracy pod presja czasu i dynamicznym środowisku

  • znajomości podstaw Excela

Lokalizacja: Łubna Baniocha, okolice Piaseczna. --> dojazd z wielu miejscowości

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie za pośrednictwem formularza, wyślij wiadomość "koordynator" na nr 570 318 000 - oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów, lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915