Kopia - Kierownik budowy

2024-06-07 ID OFERTY: 960076

Firma STE Capital Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik budowy

Miejsce pracy: Warszawa

( województwo: mazowieckie)

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia inżynierskie bądź magisterskie na kierunku budownictwo.

  • Znajomość przepisów i norm budowlanych.

  • Zainteresowanie obszarem związanym z realizacją inwestycji.

  • Doświadczenie w realizacji robót żelbetowych będzie dodatkowym atutem.

  • Dyspozycyjność i otwartość na nowe wyzwania.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego rozwiązywania problemów.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD.

  • Komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie.

  • Prawdziwe zainteresowanie branżą budowlaną.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Uprawnienia budowlane, konstrukcyjno-budowlane wykonawcze (warunek konieczny).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad podległymi procesami budów.

  • Organizacja, administracja i nadzór techniczny nad pracami budowlanymi.

  • Realizacja podległych budów zgodnie z założonym harmonogramem.

  • Prowadzenie dokumentacji budów.

  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac.

  • Współpraca z dyrekcją Spółki w zakresie nadzoru inwestycji.

  • Nadzór nad pracownikami własnymi oraz podwykonawcami.

  • Praca w delegacjach.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

  • W przypadku konieczności relokacji zapewniamy wygodny hotel/mieszkanie.

  • Pracę przy realizacji ciekawych kontraktów.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.

  • Telefon, komputer oraz wysokiej klasy samochód służbowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

STE Capital to firma budowlana, specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów budowlanych. Nasza działalność obejmuje pełen zakres usług, od planowania i projektowania, przez realizację, aż po nadzór nad ukończonymi inwestycjami.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”